Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Lojra Krejtësisht Të Lira

Lojrat më seksi po vijnë tek ju falas.

Lojrat E Të Rriturve Flash Janë Lojrat Më Të Këqija Në Internet

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat E Të rriturve Flash Janë Lojrat Më Të Këqija në Internet

Lojrat e flash të rritur dhe homologët e tyre kryesorë qenë buka dhe gjalpi i internetit për dekada të tëra. Duke u bërë shpejt sinonim me lojrat e shfletimit, këto lloj titujsh u shfaqën së pari në gjysmën e dytë të dekadës së fundit të shekullit të mëparshëm. Dy vitet e fundit të të nëntëdhjetëve ishin kur lojrat e flash filluan të përmbysnin internetin. Kishte faqe të panumërta në internet kushtuar vetëm këtij lloji zbavitjeje, duke shfaqur një numër gjithnjë në rritje prej tyre., Gjithashtu, nuk ishte asgjë e çuditshme për uebsajtet e tjera rastësisht të kenë një, dy apo më shumë lojra, duke ofruar pak argëtim përveç përdorimit kryesor të tyre.

Një faktor i madh për një sukses të tillë të lojrave të rritura flesh ishte fakti se ato mund të luajnë kudo. Meqë shumica e tyre janë të bazuar në shfletues, nuk ka rëndësi se çfarë sistemi operativ është ose lloji i pajisjes që po përdor. Nëse mund të futesh në shfletues, mund të luash lojën. Njëherazi, duke konsideruar kërkesat ishin kaq të ulta, që do të thoshte se kishte një bazë masive lojtarësh. E vetmja gjë që duhet është disa klikime dhe mund të luash një lojë të shpejtë tani. Kjo i dalloi këto tituj nga të tjerët që duhet të shkarkosh dhe të vazhdosh në hard diskun tënd.

Nga ana e saj, kjo do të thotë se lojrat e shpejta u krijuan për seancat e lojrave të shkurtra dhe eksplozive. Meqë nuk ka nevojë për pajisje të shtrenjta dhe dikush mund t'i luajë, ata luajnë shpesh, por për një kohë më të shkurtër. Një nga arsyet për këtë ishte fakti se shumica e tyre nuk ofrojnë as përmbajtje të mjaftueshme për të luajtur për periudha të zgjatura kohe. Në fakt, mund të luash dhe të mbarosh shumë lojëra për të rritur. Disa mund të bëhen edhe në minuta, shpejt duke të dhënë ty të gjitha llojet e pornove të çuditshme.

Një Shumëllojshmëri Masive Lojrash Të Rritura Flesh

Do të ishte e kotë edhe të filloja të mendoja se sa ndeshje janë atje. Nëse po kërkon titujt kryesorë apo të rriturit, ka kaq shumë që çdo diskutim mbi temën të jetë i kotë. Arsyeja kryesore për një sasi të tillë të madhe është sepse thjesht e vënë, ato janë të lehta për t'u bërë. Gjuha e kodimit është po aq elementare sa është dhe, me pak praktikë, ti mund të krijosh një apo më shumë lojëra flash të të rriturve tani.

Kjo, nga ana e vet, do të thotë se shumë njerëz filluan të krijonin këto lojra që nga fillimi. Tituj të rinj dhe emocionues dilnin nga e majta dhe e djathta dhe kur vjen puna te pornoja në çdo formë apo formë, më shumë është gjithmonë më mirë. Një gjë tjetër e madhe në lidhje me këtë përvojë të rëndë është se për shkak të shijeve të ndryshme të krijuesve të ndryshëm, tani ka lojra të rriturish flash rreth çdo dhe çdo fetish të njohur për njerëzimin. Pa marrë parasysh se sa e prishur mendon se është mendja jote, apo sa e errët ai idhull që të kthen në mund të jetë, mund të jesh i sigurt se dikush ka krijuar një lojë për ty që të luash dhe të çmendesh.

Me kaq shumë lojra të ndryshme për të luajtur, shfletimi dhe eksplorimi i pjesës është një aventurë e vetme. Sapo të zhytesh në këtë botë, do ta gjesh veten duke kërcyer nga një titull tek tjetri. Në momentin që e mbaron lojën tënde të parë dhe përfundon i shpërblyer me një animacion të keq që shfaq një zoçkë tërheqëse, palla pulsuese, dhe shumë cum, do ta kuptosh se do vetëm më shumë. Nga njëri te tjetri, njerëzit e gjejnë veten duke luajtur me dhjetra lojra njëkohësisht, duke gjetur gjëra të reja për t'u kënaqur, duke shkuar poshtë dhe pistë në mënyra që ata kurrë nuk kanë menduar se ishin të mundur.

Lojë arti dhe Tërheqëse

Karakteristika kryesore e lojrave të rritura të flash është pamja e tyre. Koncepti është tani nja dy dekada i vjetër, kështu që ju nuk mund të prisni me të vërtetë fotorealizëm si reale të CGI moderne me metodën 3D TË saj. Ajo që mund ta krahasosh këtë lloj zbavitjeje është hentai. Të ndritshme, të ndritshme, dhe të gjallë, si në hentai, ka shumë zoçka të vullnetshme me prapanica të mëdha, gjinj më të mëdhenj, dhe fytyra të bukura, të cilat mezi presin të bien dhe të pista në një moment. Shanset janë që ti e ke parë hantain ose dy, që do të thotë se tashmë e di se sa të egra kanë tendencë të jenë atje.

E pra, ju mund të mendoni për lojrat e të rriturve flash si hentai luajtur. Megjithëse çdo lojë është ndryshe nga një më parë, ka gjithmonë disa elemente kyçe që përsërisin veten. Është një histori, pak a shumë robëruese, të janë dhënë një sërë komandash korresponduese me llojin e lojës që po luan, dhe pastaj është pjesa e pornos. Në vartësi të titullit që zgjodhët, mund të përfundonit zgjidhjen e një enigme, lojën e një platforme, luftën kundër armiqëve, ose thjesht duke shkuar nëpër komplot me vetëm pak klikime bazë. Megjithatë, në fund të pret gjithmonë një vogëlushe seksi.

Si një qershi në krye, ka stile të ndryshme arti. Ndërsa lojrat e të rriturve flash janë karikaturisht, ka ende mënyra të ndryshme që artistët marrin. Disa priren për pamje më realiste, me përmasa të mira dhe vëmendje në hollësi. Të tjerët marrin një rrugë tjetër dhe shkojnë me cica të mëdha, bythët e flluskave, trapat e përbindëshave. Gjithashtu, ka shumë karaktere imagjinare. Me të vërtetë, limitet janë ato të imagjinatës së krijuesve.

Orë të pafunda Të Argëtimit Të Pistë

Askush nuk mund të përmbledhë të gjitha gjërat që mund të përjetosh ndërsa luan lojëra të rriturish. Janë kaq shumë kinkë dhe idhuj që eksplorojnë, kaq shumë zoçka dhe skenarë të ndryshëm, saqë është më mirë t'u mbetet lojtarëve të gjejnë atë që u pëlqen. Për shembull, ka parodi porno në njerëzit kryesorë, shumica të famshëm. Kjo është një mënyrë për të palluar trurin e tyre. Nga ana tjetër, ka vajza fantazie dhe krijesa. Nëse ndonjëherë e ke pyetur veten se si do të ishte të palloje një elven viksen demonësh, apo një mace, këto lojëra janë këtu për të të dhënë përgjigjen. Dhe duhet vetëm një ose dy klikime., Loja do të mbushet për pak sekonda dhe ti do të largohesh.

Luaj Falas Tani